Zapytanie ofertowe nr 10/7.6/2020/PWD

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 grudnia 2020

logotypy UE

Zapytanie ofertowe nr 10/7.6/2020/PWD

I. Zamawiający

Stowarzyszenie Akademia Wspierania Inicjatyw Społecznych „AWIS”
Warnkowo 6, 72-200 Nowogard
NIP: 8561796058
tel. 607 315 490
e-mail: biuro@awis.org.pl

II. Tryb zamówienia:

1. Postępowanie o udzielenie zamówienia zgodnie z zasadą konkurencyjności określoną w Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020.
2. Postępowanie nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2019.1843 t.j. z dnia 2019.09.27).
3. Zapytanie opublikowane zostało na stronie internetowej zamawiającego (www.awis.org.pl) oraz na www.bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl
4. Postępowanie dotyczy realizacji projektu Nowe Placówki Wsparcia Dziennego w powiecie goleniowskim: "Czwarte Piętro" w Nowogardzie i 2 PWD w gminie Osina w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego
ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, projekt nr RPZP.07.06.00-32-K008/18.
5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części w ramach niniejszego zapytania, tj.:
część 1) pomoc logopedyczna,
część 2) aktywizacja społeczna i zawodowa,
część 3) profilaktyka zdrowotna, dietetyka,

część 4) edukacja finansowa.  

III. Przedmiot zamówienia i jego opis

1. Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV) – 85312320-8 Usługi doradztwa, 80000000-4 Usługi edukacyjne i szkoleniowe
2. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie wsparcia dla rodziców i opiekunów dzieci uczestniczących w zajęciach Placówek Wsparcia Dziennego, w tym w szczególności:

część 1) pomoc logopedyczna:
a) porady logopedyczne, m.in. korygowanie wad wymowy, wzbogacanie słownictwa, pomoc
w zdiagnozowaniu i usunięciu barier w komunikacji językowej, które mogą zaburzać rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dziecka,
b) współpraca z Kierownikami Placówek Wsparcia Dziennego, wychowawcami, pedagogami rodzinnymi, socjoterapeutą, psychologiem oraz pozostałymi pracownikami w celu wymiany informacji o potrzebach Uczestników Projektu, efektach udzielonego wsparcia, dalszego planowania działań itp.

część 2) aktywizacja społeczna i zawodowa:
a) profilaktyki z zakresu alkoholizmu, nikotyny, narkotyków, Internetu oraz zjawiska fonoholizmu,
b) aktywizacja społeczna, poszerzenie kompetencji społecznych beneficjentów, zmiana postawy biernej na aktywną, zwiększenie umiejętności podejmowania decyzji, zrozumienie własnych obowiązków i uprawnień obywatelskich,
c) aktywizacja zawodowa polegająca na pomocy w podjęciu zatrudnienia, przekwalifikowaniu się,
d) współpraca z Kierownikami Placówek Wsparcia Dziennego, wychowawcami, pedagogami rodzinnymi, socjoterapeutą, psychologiem oraz pozostałymi pracownikami w celu wymiany informacji o potrzebach Uczestników Projektu, efektach udzielonego wsparcia, dalszego planowania działań itp.

część 3) profilaktyka zdrowotna, dietetyka:

a) prezentowanie dobrych nawyków żywieniowych, promowanie zdrowego stylu życia oraz sportu, dbania o higienę,  
b) dostarczenie wiedzy niezbędnej do racjonalnego żywienia, czyli planowania i przygotowywania posiłków w zależności od zapotrzebowania danej osoby. Pomoc w zaplanowaniu racjonalnego i odpowiedniego sposobu żywienia dla osób z różnymi schorzeniami jak np. cukrzyca, choroby układu krążenia, alergie pokarmowe oraz otyłość,
c) współpraca z Kierownikami Placówek Wsparcia Dziennego, wychowawcami, pedagogami rodzinnymi, socjoterapeutą, psychologiem oraz pozostałymi pracownikami w celu wymiany informacji o potrzebach Uczestników Projektu, efektach udzielonego wsparcia, dalszego planowania działań itp.

część 4) edukacja finansowa: 

a) edukacja finansowa w zakresie gospodarowanie budżetem domowym,
b) współpraca z Kierownikami Placówek Wsparcia Dziennego, wychowawcami, pedagogami rodzinnymi, socjoterapeutą, psychologiem oraz pozostałymi pracownikami w celu wymiany informacji o potrzebach Uczestników Projektu, efektach udzielonego wsparcia, dalszego planowania działań itp.

3. Łączna liczba godzin na wszystkie formy wsparcia wynosi maksymalnie 1945 godzin.
4. W ramach niniejszej procedury może zostać wyłoniony więcej niż jeden wykonawca. Wybrani wykonawcy udzielą wsparcia w łącznym maksymalnym wymiarze 1945 godzin.
5. Jedna godzina wsparcia jest równa 60 minut.
6. Zamawiający zastrzega, że wymiar godzinowy wsparcia w poszczególnych częściach zamówienia uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb uczestników projektu zgłoszonych przez Kierowników PWD. W ramach każdej części zamówienia, zamawiający gwarantuje min. 5 godzin w każdym miesiącu.   

Więcej informacji w zapytaniu ofertowym 

Załączniki do pobrania