Szkolenie z bezpieczeństwa finansowego dla pracowników instytucji wspierania rodziny

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
31 stycznia 2024
szkolenie 1
 
Za nami szkolenie dotyczące Bezpieczeństwa finansowego zrealizowane w ramach projektu pn Bezpieczna rodzina. Projekt dofinansowany przez Narodowy Bank Polski realizowany jest przez Stowarzyszenie AWIS.
Szkolenie zostało zorganizowane we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Goleniowie.
W szkoleniu udział wzięła kadra zarządzająca i pracownicy systemu pieczy zastępczej, kadry pedagogicznej szkół, przewodniczących gminnych zespołów interdyscyplinarnych, przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości z terenu powiatu goleniowskiego, a m.in III Wydziału Sądu Rejonowego, prokuratury rejonowej, komendy Policji, służby kuratorskiej, COPOW, OPS, służby zdrowia.
W ramach szkolenia dodatkowo omówiono wdrożenia polityk i standardów ochrony dzieci przed przemocą, które przeprowadziłam wspólnie z doświadczoną adwokatką Adwokatka Natalia Gruszczyńska
Prowadząca Agata Baryła Coaching · Mentoring podsumowała szkolenie takimi słowami: To były godziny rozmów, pracy operacyjnej, twórczej, śmiechu, złości, smutku. Były z nami wszystkie emocje, bo przecież chodzi o dzieci, młodzież i naszą odpowiedzialność. Nie będzie łatwo ale po szkoleniu jest feedback, że z nami jest dużo prościej i szybciej.
Dziękujemy za udział i zapraszamy do współpracy
Prezes Stowarzyszenia AWIS
Tobiasz Lubczyński

szkolenie 2

 

szkolenie 3

 

szkolenie 4

 

szkolene 6

 

nbp

PROJEKT PN. BEZPIECZNA RODZINA REALIZOWANY Z NARODOWYM BANKIEM POLSKIM

W RAMACH PROGRAMU EDUKACJI EKONOMICZNEJ